Nasze produkty

2_produkty

Skoro jesteś już w naszym sklepie, to już tylko krok dzieli Cię od możliwości skorzystania z licznych promocji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasze kupony i kody rabatowe to znakomity sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu oraz zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy na usługach z jakich na co dzień korzystasz.   Znajdziesz u nas różnorodne produkty oraz formy promocji, które możesz nabyć na kilka sposobów.

 

Katalogi Joy Ticket

Katalogi Joy Ticket to elegancko zaprojektowany i wydany folder reklamowy, w których znajduje się opis świadczonych usług przez partnera oraz zasady promocji. W każdym katalogu Joy Ticket znajduje się do 10 kuponów promocyjnych, które są bezimienne, mają długi termin ważności oraz zawsze gwarantują 50% rabat na pełną ofertę usług. W związku z tym, że katalogi Joy Ticket dedykowane są do prestiżowych teatrów, oper, filharmonii, kin oraz parków rozrywki przy składaniu zamówienie na wybraną liczbę biletów uiszczasz opłatę aktywacyjną, która zwróci Ci się z dużą nawiązką już przy pierwszym wyjściu do wybranego miejsca.

 

Karty Ministerstwo Relaksu

Karty Ministerstwo Relaksu zostały wprowadzona z myślą o mieszkańcach i turystach korzystających z takich atrakcji jak restauracje, puby, salony fryzjerskie i kosmetyczne, salony SPA, fitness i siłownie oraz wielu innych miejsc zapewniających rozrywkę i relaks na najwyższym poziomie. Jest to indywidualna karta promocyjna, która zawiera do 6 kuponów, które uprawniają do korzystania z wybranych usług za połowę ceny. Kartą Ministerstwo Relaksu możesz otrzymać jako dodatek do wybranego katalogu Joy Ticket lub nabyć za symboliczną kwotę, która pozwoli Ci zaoszczędzić na wybranych usługach partnera kilkukrotnie więcej.

 

Kody rabatowe

Kody rabatowe to bardzo popularna forma promocji w internecie, która pozwoli Ci skorzystać z 50% rabatów u różnorodnych partnerów bez uiszczania opłaty inicjacyjnej. Jeśli otrzymałeś wizytówkę z kodem rabatowym od naszego pracownika, to wystarczy że wpiszesz kod produktu na stornie głównej naszego sklepu, a następnie przy składaniu zamówieniu kod naszego pracownika. Po dokonaniu płatności za wybraną usługę wyślemy Ci na email PDF, z którym udajesz się do wybranego partnera i korzystasz z jego usług za połowę ceny.

 

Gazetka Vip Bon

Gazetkę Vip Bon tworzymy indywidualnie dla poszczególnych dzielnic w Twoim mieście i rozdajemy ją całkowicie za darmo wśród regionalnych firm oraz na światłach i przejściach dla pieszych. Elegancko zaprojektowana gazetka zawiera w sobie do 50 kuponów promocyjnych w wysokości od 10 do 50% do takich miejsc jak prawnik, lekarz, dentysta, biuro rachunkowe lub nieruchomości, mechanik, szkoła językowa oraz wielu innych działalności handlowo-usługowych. Partnerzy, których oferty znajdują się w gazetce Vip Bon są tak dobrani, aby tworzyć zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę w której wierzymy, że również i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Najpopularniejsze kategorie

Clubbing i Gastronomia

Zobacz

Kultura i sztuka

Zobacz

Zdrowie i uroda

Zobacz

Rozrywka

Zobacz

Inne

Zobacz

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl